Καλαμάτα - Πύργος |
08.30′(ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ) |
16.00’ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (ΕΚΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ) |
Παρατήρηση
Σταθμοί: Καλαμάτα – Κυπαρισσία – Ζαχάρω – Πύργος – Γαστούνη – Λεχαινά – Κ.Αχαία – Πάτρα
Λιμάνι ΚΥΛΛΗΝΗΣ ( Ζάκυνθος – Κεφαλλονιά ) ζητήστε εισιτήριο για Λεχαινά
Τηλέφωνα επικοινωνίας , του κάθε πρακτορείου δείτε το αντίστοιχο σημείο στον παρακάτω χάρτη